varrukakilbid eesti sõduritele, kes teenisid saksa sõjaväes - esimene on nn. idapataljonide variant, mis oli mõeldud siis idapataljonides teenivatele eesti sõduritele, kuid leidis laialdast kasutamist ka politseipataljonides ja hiljem 20.ss diviisis. teine on põhiliselt politseipataljonides ja sd's kasutusel olnud variant - kolmandat kasutati nii wehrmacht'i, polizei kui ka 20.ss diviisi  üksustes ning  esimese rea kaks viimast ja teise rea esimene variant olid kasutusel 20.ss diviisis - need kolm kilpi erinevad üksteisest värvitoonide ja tikandi mõõtude poolest. teise rea esimesel variandil on tikand üldse hõredam kui ülejäänud kahel ja tegu peaks olema selle versiooni kõige viimase variandiga, mida 1944 - 1945 dachau koonduslaagris toodeti.
seitsmes kilp on soomepoiste oma (üks kahest variandist, mida soomepoiste jaoks valmistati) ning valmistatud soomes (arvatavasti 1944. aastal). kaheksas ning üheksas on valmistatud trükkimismeetodil ja olid kasutuses piirikaitserügementides!
teise rea viimane kilp on jällegi polizei ja sd variant aga erinevus esimese rea kilbiga on lõvides - 1. rea kilbi lõvide saba ja keha vahe on tühi aga 2. rea kilbil mitte.