sõja vältel kasutatavad feldbluse mudelid olid m36, m40, m42, m43 ja m44. m36'l oli 4 välimist "voltidega" taskut, milledel oli 3 kujuline klapp + 1 sisemine  tasku (sidemete paki jaoks). värv oli rohekas-hall ja krae oli tumeroheline. frentsil oli 3x4 rihma toetuskonksu auku. m40 on enam-vähem sama, mis m36 - ainuke erinevus on, et tumerohline krae puudus (see oli nüüd sama värvi, mis frents). m42 oli juba märgatavalt lihtsustatum variant m40'st - nimelt oli taskutelt ära jäetud "voldid" aga kinninööbitav klapp oli ikka 3 kujuline. m43'l oli see 3 kujuline klapp ära jäetud ja oli lihtsalt sirge - ülejäänud oli kõik sama, mis eelnevatel frentsidel (4 taskut + 1 sisemine ja 3x4 auku). 1944. aastal oli suur-saksamaal aga kahjuks absoluutselt kõigest puudus (va. peale tungivatest punaste hordidest) ja nii vähendati kõvasti frentside materjali kulu ja valmistamisaega. m44'l oli ainult 2 välist taskut + 2 sisemist ja alt poolt rinnataskuid tõmbas frents taljesse (väga lühike frents). nende vormikuubede materjali- ja valmistamiskvaliteet jäi kõvasti alla sõja eel ja alguses valmistatutele. kui tavaliselt oli wehrmacht'i frentsidel 6 nööpi siis m44'l varieerus see 4'st kuni 6'ni. m44 wehrmacht'i frentside värvitoon on rohekas-pruun (värv võib kõvasti varieeruda).

drillich frentsid olid tegumoelt samad, mis eelpoolmainitud villased. kuid drillich frentsil puudusid m36 ja m44 mudelid. alguses olid mõeldud õhukesed kalasabamuster riidest valmistatud kuued ainult väljaõppeks (drillich) kuid 1940. aastast läksid käiku kui suvised lahingfrentsid. võrreldes villaste kuubedega ei olnud kalasabamuster frentsidel nii ulatuslikku voodrit ja võis olla ainult 2x3 auku.

m42 ja m43 waffen-ss üksustele tehtud frentsid olid enam-vähem samasugused nagu wehrmacht'i m42 ja m43 - vahe oli värvitoonis (mis oli waffen-ss omadel hall), nööpides (mida oli 5 erinevalt wehrmacht'i 6'st) ja rihma toetuskonskude aukudes (neid oli 2x4). samuti oli kerge erinevus kraes ja voodris (waffen-ss frentsidel oli vooder mõnikord kalasabamuster riidest).

polizei vormid olid helesinist värvitooni ja ainult kaks rinnapealset taskut olid "voltidega" - alumised olid ilma. nii polizei kui ka waffen-ss üksused kasutasid m43 drillich frentsi, millel oli peale trükitud erbsentarnmuster (5 erineva tooniga "täpiline" vormikuub) - ainuke vahe siingi oli see, et polizei frentsil olid 2 ülemist taskut "voltidega" kui siis waffen-ss omal olid kõik ilma.

need oleksid sellised põhiliste kuubede põhilisemad erinevused. peale nende eespool mainitute olid veel eraldi frentsid ohvitseridele (lasid tihti rätsepal eraldi teha), langevarjuritele, mereväele, rannakaitsele, tankistidele jne.