reakoosseisu rihmapannal (koppelschloss) oli üldjuhul valmistatud rauast või alumiiniumist. rauast valmistatud vöörihma pandlad olid alati värvitud, kuid alumiiniumist pandlad võisid olla ka ilma värvita. kui mitte arvestada kaheosalisi (paraad) alumiiniumist wehrmacht'i pandlaid siis olid need üldjuhul värvitud roheliseks - alumiiniumist waffen-ss pandlad olid alati värvimata. levinumad värvitoonid rauast valmistatud pannaldel peale erinevate roheliste olid veel hõbedane, tumesinine, kollane ja pruun. tagumisel küljel on konks ja polt koos kahe "sõraga" mille abil oli pannal võimalik kinnitada vöörihma külge.

wehrmacht'i, kriegsmarine ja polizei pandlad kannavad motot "gott mit uns" ("jumal on meiega") ja waffen-ss pandlad "meine ehre heisst treue" ("minu au on truudus").

mereväe (kriegsmarine) pannal on peaaegu identne alumiiniumist wehrmacht'i omaga. erinevusteks on sile pealispind (wehrmacht'il on krobeline) ja kuldne toon. mereväe pandlaid võib leida ainult ühe valmistajamarkeeringuga, milleks on "r.s & s.".